loader image

Cosmopark

Otopark Ücretlendirme, Yönlendirme
ve Güvenlik Sistemleri

COSMOPARK, on yılı aşkın süredir Otopark Otomasyon ve Güvenlik Sistemleri tasarlamakta, geliştirmekte ve üretmektedir.

Otopark Otomasyon ve Güvenlik Sistemleri kapsamında COSMOPARK, Otopark Ücretlendirme Sistemleri, Otopark Yönlendirme Sistemleri, Mobil Otopark Ücretlendirme Sistemleri, Otomatik Geçiş Sistemleri, Plaka Tanıma Sistemleri, Araç Altı Görüntüleme Sistemleri, Yüksek Güvenlikli Mantar ve Yol Kesici Sistemleri alanlarında uzmanlaşmıştır.

Kuruluşundan bugüne en son teknoloji standartlarını kullanarak yurt içinde ve dışında bayileri ve çözüm ortaklarıyla birlikte birçok önemli projeyi sonuçlandıran COSMOPARK, Otopark Otomasyon ve Güvenlik Sistemleri konusunda Türkiye’nin tek profesyonel üreticisi ve uygulayıcısı, aynı zamanda da en büyük organizasyonu konumundadır.

 

COSMOPARK vizyonu, Otopark Otomasyon ve Güvenlik Sistemleri konusunda standartları belirleyen, müşteri odaklı esnek çözümler sağlayarak müşteri memnuniyetini sürekli ve en üst düzeyde sağlayan, profesyonel kadrosu ile kurumsallaşmış bir dünya şirketi olmaktır.

Bu vizyonla ilerleyen COSMOPARK, bugüne kadar yurtiçi ve yurtdışında, kamu ve özel sektör otopark işletmecileri için 2000’den fazla Otopark Otomasyon ve Güvenlik Sistemi kurulumunu başarıyla tamamlamıştır.

Otopark Ücretlendirme Sistemleri

Otopark Ücretlendirme Sistemleri

Otopark Yönlendirme Sistemleri

Otopark Yönlendirme Sistemleri

Mobil Otopark Ücretlendirme Sistemleri

Mobil Otopark Ücretlendirme Sistemleri

Otomatik Geçiş Sistemleri<br><br>

Otomatik Geçiş Sistemleri

Plaka Tanıma Sistemleri<br><br>

Plaka Tanıma Sistemleri

06

Araç Altı Görüntüleme Sistemleri

07

Yüksek Güvenlikli Yol Kesici

08

Mantar Bariyer Sistemleri

Dünya standartlarında<br>çözümler üretiyoruz.

Dünya standartlarında
çözümler üretiyoruz.

COSMOPARK, tüm iş süreçlerinde üstün kalite ve güvenlik odaklılık anlayışıyla TS EN ISO 9001 ve TS EN 14001 kalite sertifikalarına uygun çalışmaktadır. Gerçekleştirdiği projelerde ürün ve hizmetleri için TS EN 14010 standardına ve 2006/42/AT(EC) makina direktifine uygun CE belgelendirmelerini sunar.