loader image

Yol Kesici – Road Blocker – Blok Bariyer Sistemi, yüksek güvenlik ihtiyaçları olan iş merkezleri, plaza ve alışveriş merkezleri, resmi kurumlar, konsolosluk vb. gibi sahalarda geçiş güvenliği ve kontrolünü sağlamak için geliştirilmiş bir güvenlik sistemi ürünüdür.
Caydırıcı etkisi yanında gerçek anlamda güvenliğe katkı sağlar. Her tip araçlı suikast şekillerini önlemek için kesin bir çözümdür. Hidrolik yağ basıncıyla çalışan, çelik gövdeli ve elektromekanik aksama sahiptir. İhtiyaç duyulan güvenlik seviyesine göre çeşitli genişlik ve yüksekliklerde yapılan yol kesici – road blocker – blok bariyerlerin üzerinde görsel uyarı olarak reflektif boyalar ya da ledli uyarı sistemleri bulunmaktadır.

Yol Kesici – Road Blocker – Blok Bariyer Sistemi, plaka tanıma, hızlı geçiş (RFID), kartlı geçiş, uzaktan kumanda ve manuel buton ile çalışabilecek şekilde üretilmektedir. Ayrıca görsel uyarı olarak trafik lambası ya da flaşör entegre edilebilmektedir. Yol Kesici – Road Blocker – Blok Bariyer Sistemi paslanmaz ve darbeye dayanıklı malzemeden yapıldığından diğer bariyer sistemlerine göre hem görsel olarak daha kalitelidir, hem de uzun yıllar sorunsuz kullanım sunmaktadır. Yol Kesici – Road Blocker – Blok Bariyer Sistemi, yüksekliğine göre 3-6sn arasında açılıp, kapanabilmektedir. İsteğe göre, acil durumlarda kullanılmak üzere 1sn’de açılıp, yolu kapatacak şekilde de imal edilebilir. Araç geçişi sırasında, yanlışlıkla kalkıp, üzerinden geçen araca zarar vermemesi için manyetik araç detektörü ya da emniyet fotoselleriyle geçiş güvenliği sağlanmaktadır. Elektrik kesintilerinde ise yolu manuel olarak açıp, kapatabilecek el pompası mevcuttur.