loader image

Kişisel Park Bariyeri, park yerinizin başka sürücüler tarafından kullanılmasını engellemek için geliştirilmiş bir üründür.
Bu ürün sayesinde kişisel park alanınızın başka sürücüler tarafından kullanımı engellenir.

Sürücü, aracından inmeden uzaktan kumanda ile Kişisel Park Bariyerini aktif ya da pasif hale getirebilir. Ürünün otomatik kullanımı için standart olarak iki adet kumanda bulunmaktadır. Ayrıca isteğe bağlı olarak, ilave kumandalar tanıtılabilir.

Kişisel Park Bariyeri güneş enerjilidir ve aynı zamanda elektrikle de şarj edilebilir. Kişisel Park Bariyeri tam şarjlı olarak, ortalama 250-300 açma-kapama yapabilir.

Park alanınızda aktif hale getirdiğiniz Kişisel Park Bariyeri, araçların üzerine gelerek uyguladığı ağırlık ile sinyal vererek yabancı sürücüleri sürekli ikaz etmekte, araçlarını bırakmalarını engellemektedir.

Elle yapılabilecek bariyeri indirme (pasif hale getirme) durumunda, ürüne eklenmiş otomatik ihlal algılama sistemi devreye girerek ürün tekrar aktif hale gelmektedir. Bu özelliği ile park alanınız tamamen, sizin kullanımınıza tahsis edilmektedir.

Ürünün kullanımı ve kurulumu oldukça basit olup, zemine üç adet çelik dübelle sabitlenerek kolay şekilde montajı yapılabilmektedir.